#BirKanalBirVideo - Evet Ne Söylüyorduk

Ayçin Asan


Merhaba Dostlar,

Bir çoğumuz artık televizyondan daha fazla Youtube'da video izliyoruz. Bu bazen kaçırdığımız dizinin son bölümü olurken bazen yeni çıkan bir şarkının video klibi olabiliyor. Bazen ise biraz eğlenmek için komik videolar izliyoruz. Yani Youtube'da her ruh haline uygun video bulabiliyoruz. Özellikle içerik üreticileri sayesinde hangi konuda bilgi almak istiyorsak o konuda videolar bulabiliyoruz.

Tabi içerik üreticilerinin sayısı arttıkça kaliteli içerik bulmakta da zorlanır olduk. Zira saçma sapan o kadar çok kanal ve video var ki bunlar arasında kaliteli içerik bulmak samanlıkta iğne bulmaktan zor bir hal aldı. Bu yüzden yeni bir yazı dizisi hazırlama kararı aldım. Bundan sonra Youtube üzerinde beğendiğim, takip ettiğim kanalları sizinle #BirKanalBirVideo etiketiyle paylaşacağım. Sen kim oluyorsun da hangi kanalın kaliteli içerik ürettiğine karar veriyorsun diyenler olabilir. Haklıdırlarda. Burası kişisel blog olduğundan dolayı bana göre kaliteli içerik üreten kanalları bulacaksınız bu konularda. Bu konuyu da hallettiğimize göre şimdi geçelim ilk kanalımıza.

#BirKanalBirVideo - Evet Ne Söylüyorduk

Yazı dizimizin ilk kanalı bir müzik kanalı. Kanalda grup halinde müzik yapılıyor ve grubun solisti Ayçin Asan. Şarkıları çoğunlukla Ayçin Asım söylüyor. Kanalda bulunan tüm parçalar slow parçalardan oluşuyor. Aslında Ayçin Asan'ın ünlü olması Vine ve Instagram'da yayınladığı kısa videolarla oluyor. Daha sonra Youtube üzerinden devam ediyorlar. Youtube'a 4 Ocak 2013 tarihinde katılan grubun şu anda 90.704 abonesi bulunuyor ve 30.859.594 izlenmesi mevcut. 

Evet Ne Söylüyorduk Solisti
Ayçin Asan


Ayçin Asan'ın eşsiz sesi internet ortamında yayıldıktan sonra işleri daha büyütmüşler olacak ki artık konser ve etkinlikler de yapmaya başlamışlar. Bu etkinlikleri şuradaki Twitter hesaplarından yada şuradaki Instagram hesaplarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca kanallarına bu linkten ulaşabilirsiniz. Şimdi sizi Ayçin Asan'ın harika sesiyle başbaşa bırakıyorum. Bir sonraki #BirKanalBirVideo yazısıyla görüşmek üzere...


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

#İzledim - Recep İvedik 5 Film Yorumu

Bir Başkadır Benim Memleketim Dedirtecek 20 Kapadokya Fotoğrafı

#Dinledim - INNA - Gimme Gimme

İlk Yurtdışı Alışverişim Hüsranla Sonuçlandı - #Güncelleme Ürün Geldi